Informatieverzoek notaris bij nalatenschap

Bent u op zoek naar informatie uit de Basisregistratie Personen (BRP), bijvoorbeeld in verband met nalatenschappen? U kunt digitaal of schriftelijk inlichtingen uit de BRP opvragen.

Voor wie

Alleen Nederlandse (kandidaat-)notarissen kunnen een aanvraag doen.

Log veilig in met eHerkenning om uw online zaken met de overheid te regelen. Lees meer over eHerkenning.

Alleen Nederlandse (kandidaat-)notarissen kunnen een aanvraag doen.

Voor een snelle en correcte afhandeling is het belangrijk dat u alle vragen juist beantwoordt.

U dient een verzoekbrief te uploaden die is ondertekend door de (kandidaat-)notaris. Verzoeken die zijn ondertekend i.o. of door een derde, worden niet geaccepteerd.

Het tarief  voor het op verzoek doen van naspeuringen in de in het gemeentearchief berustende stukken, bedraagt voor ieder daaraan besteed kwartier € 23,95.

Het verschuldigde bedrag wordt voorafgaand aan het in behandeling nemen van de aanvraag aan de aanvrager meegedeeld middels een factuur. De aanvraag wordt dan in behandeling genomen op de vijfde werkdag na de dag waarop het verschuldigde bedrag aan de aanvrager ter kennis is gebracht, tenzij de aanvraag voor deze vijfde werkdag schriftelijk is ingetrokken.

Let op: u betaalt voor het doen van het onderzoek. Wij betalen geen geld terug.

Verstuur dan uw informatieverzoek per post naar:

  • Gemeente Hoeksche Waard
  • Afdeling Publiekszaken
  • Postbus 2003
  • 3260 EA Oud-Beijerland