Attestatie de Vita (internationaal bewijs van in leven zijn)

Dit internationale bewijs waaruit blijkt dat u in leven bent, kunt u nodig hebben voor uw buitenlandse levensverzekeraar of uw pensioenfonds. Het is beschikbaar in meerdere talen. U vraagt het bewijs persoonlijk bij ons aan.

Hebt u het bewijs alleen in Nederland nodig? Dan vraagt u geen attestatie de vita aan, maar een ‘bewijs van in leven zijn’. Een attestatie de vita is in Nederland 6 maanden geldig.

Een attestatie de vita vraagt u persoonlijk aan bij een van onze servicepunten. Maak hiervoor een afspraak.

Een attestatie de vita kost € 17,80

Bij de aanvraag betaalt u meteen voor uw document.

  • Servicepunt Oud-Beijerland: u kunt hier pinnen én contant betalen. De voorkeur gaat uit naar pinnen.
  • Servicepunt Maasdam: u kunt hier alléén pinnen.

Vraagt uw pensioenfonds het bewijs van u? Dan is het kosteloos. U moet dan wel de brief van het pensioenfonds meenemen.

  • Uw geldige identiteitsbewijs
  • Vraagt u de attestatie de vita aan voor uw pensioenfonds? Neem dan ook de brief van het pensioenfonds mee waarin om de attestatie de vita wordt gevraagd.

U krijgt de attestatie de vita direct mee.