Terug naar het overzicht

Vakantie? Word Junior Cyber Agent en speel Hackshield!

Dit nieuwsbericht is verlopen.

Cybercriminaliteit is een groeiend probleem, ook in onze gemeente. Daarom kunnen de politie en burgemeester wel wat hulp gebruiken. Zij zijn op zoek naar Junior Cyber Agents die zichzelf, hun omgeving en de Hoeksche Waard kunnen beschermen tegen online gevaar. De beste Cyber Agents van de gemeente worden ook nog eens officieel gehuldigd. Wil jij alles leren over hackers en veilig internetten? Meld je dan snel aan op www.joinhackshield.nl, speel de game HackShield en word Cyber Agent van onze gemeente!

Wat is Hackshield precies?

HackShield Future Cyber Heroes is een regionaal educatief project. Het maakt van kinderen tussen de 8 en de 12 jaar oud Cyber Agents die zichzelf en hun omgeving digitaal vaardig en weerbaar maken. Om Cyber Agent te worden beginnen de spelers met de Basistraining. Hier leren ze alles over hackers, veilig internetten en het herkennen en voorkomen van online gevaar. Als de spelers de Basistraining hebben voltooid mogen ze zich Cyber Agent noemen. Tijdens en na de Basistraining kunnen de Cyber Agents aan de slag met de Quests. Dit zijn extra opdrachten en uitdagingen waarmee de Cyber Agents niet alleen zichzelf, maar ook hun omgeving iets leren over cyberveiligheid. In de Basistraining en de Quests verdienen de Cyber Agents Shields, die punten opleveren. Hoe meer Shields, hoe beter de Cyber Agent beschermd is tegen online gevaar!

Kijk voor meer informatie over HackShield op www.joinhackshield.nl.